Citius S – customer feedbacks

Відгуки на броньовані автомобілі:

Райффайзен Банк Аваль

Відгук про броньовані автомобілі, що були виготовлені підприємством ТОВ “Цітіус”

В результаті експлуатації броньованих автомобілів, що були виготовлені “ТОВ Цітіус”, на відміну від автомобілів інших підприємств, що бронюють інкасаторські автомобілі, ми дійшли висновку, що автомобілі виготовлені якісніше та більш продумано.

Машини, броньовані на “ТОВ Цітіус”, можна експлуатувати у безперервному режимі без додаткового втручання служб банку по їх обслуговуванню і частому ремонту.

У разі виникнення гарантійних і пост-гарантійних звернень в “ТОВ Цітіус”, реакція була негайною та усі питання вирішувалися якісно та не більш ніж в семиденний термін.

отзыв Цитиус

Відгук на броньований інкасаторський автомобіль автозаводу Цітіус С 

ПАО «ЕРДЕ БАНК»

ТОВ “Цітіус” виконало бронювання партії автомобілів Renault Master для нашого банку.

Відразу варто відзначити:

  • Якість збирання, застосування “не бюджетних” матеріалів при виконанні бронювання автомобілів, що вигідно відрізняє “Цітіус” від інших компаній.
  • Додаткові броньовані двері великі (більш високі) і зручні в експлуатації.
  • Дуже сподобалися “оригінальні” замки ригелів, встановлені на додаткових дверях. Вони дійсно розвантажують і фіксують двері.
  • Броньовані стекла з електрообігрівом, виробництва “Цітіус”, мають хорошу оптику, відповідають українським стандартам по безпеці, при цьому зовнішній вигляд скла не відрізняється від заводського.
  • В автомобілях встановлені ексклюзивні системи SCD (система контролю замків ригелів) і переговорна система “водій-вулиця”, що не мають аналогів.
  • Броньовані автомобілі “Цітіуса” мають посилені стойки, петлі дверей, широкі та надійні обмежувачі відкривання дверей.
  • Бронекапсула повністю виключає зони прострілу, забезпечуючи відповідний рівень захисту для інкасаторів.
  • Широкі й комфортні сидіння з автоматичними ременями безпеки повністю задовільняють за своїми комфортними характеристиками.

Підбиваючи підсумок вищесказаному, ПАО “ЕРДЕ БАНК” прийняв рішення про бронювання своїх автомобілів надалі в ТОВ “Цітіус”. Висловлюємо вдячність співробітникам та керівництву підприємства за виконану роботу.

отзыв Цитиус

Відгук на броньовану машину інкасації автозаводу Цітіус С 

ПАО “ПРОМІНВЕСТБАНК”

ПАО “ПРОМІНВЕСТБАНК” упродовж останніх років виконує дообладнання і бронювання своїх автомобілів для служби інкасації банку, користуючись послугами ТОВ “Цітіус С”.

За цей час ТОВ “Цітиус С” виконало дообладнання і бронювання різних партій автомобілів Volkswagen T5 та Volkswagen Amarok. Усі роботи виконуються якісно, швидко, згідно з діючими стандартами і враховуючи усі наші побажання.

Приймаючи до уваги багаторічний досвід співпраці, ми вважаємо ТОВ “Цітіус C” гідним представником на ринку переобладнання і бронювання автомобілів в Україні, з оптимальним співвідношенням відмінної якості та прийнятною вартістю.

Хочемо побажати усім співробітникам ТОВ “Цітіус С” успіхів і подальшого процвітання. Дякуємо за співпрацю і якісно виконані роботи.

Отзыв Citius S

Відгук на броньований автомобіль автозаводу Цітіус С

БРОНЬОВАНІ АВТОМОБІЛІ

Відгуки на машини швидкої допомоги та реанімобілі:

Медична компанія ІНТО-САНА

ТОВ “Медична компанія “ІНТО-САНА” упродовж останніх семи років виконує переобладнання своїх автомобілів в автомобілі швидкої допомоги, користуючись послугами ТОВ “Цітіус”.

Для нашої компанії ТОВ “Цітіус” виконало переобладнання декількох партій автомобілів Форд Транзит та Мерседес Спринтер в автомобілі швидкої допомоги. Усі роботи виконуються якісно, швидко, згідно з діючими стандартами, з урахуванням наших побажань. ТОВ “Цітіус” є гідним представником на ринку виробництва машин для бригад швидкої допомоги. Хочеться побажати  ТОВ “Цітіус” нових замовлень, успіхів в роботі, розширення своїх творчих можливостей і збільшення матеріального благополуччя співробітників.

Отзівы Цитиус

Відгук на машину швидкої допомоги автозаводу Цітіус С 

Клініка Genesis

Наше підприємство в 2010 році придбало два автомобіля швидкої допомоги “реанімація” MB Sprinter.

Переобладнання автомобілів в реанімобілі було зроблене ТОВ “Цітіус”.

Фахівці компанії якісно і в строк виконали роботи по переобладнанню, встановили медичні меблі, медичне устаткування, відповідно до діючого ДСТУ, а також внутрішню і зовнішнє оздоблення із урахуванням стилю та спрямованістю нашого підприємства.

ТОВ “Цітіус” підтримує свої гарантійні зобов’язання, що дозволяє якісно і швидко усувати усі можливі несправності. При розширенні парку наших автомобілів сподіваємося на подальшу співпрацю.

Отзыв автозавод Citius

Відгук на реанімобіль автозаводу Цітіус С

КП «Станція швидкої медичної допомоги»

В 2010 році, нами, КП “Станція швидкої медичної допомоги” (м. Краснодон) уперше був куплений у ТОВ “Цітіус” автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Renault Master.

Ми були приємно вражені високою якістю виконаних робіт і устаткування, що поставлялося.

Нашим лікарям дуже зручно і комфортно працювати на цьому автомобілі, оскільки він оснащений сучасним медичним устаткуванням а медичний салон і спеціальні медичні меблі зроблені дуже якісно та продумано, що дозволяє експлуатувати їх в умовах нашого бездоріжжя. На сьогодні, нашою установою розглядається можливість придбання наступних автомобілів на підприємстві “Цітіус”.

Отзывы Цитиус

Відгук на санітарний автомобіль автозаводу Цітіус С

МАШИНИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ